Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

До Міжнародного дня мінної просвіти фахівці ДСНС провели тренінги з мінної безпеки для пасажирів столичної підземки (+фото)

04 квітня 2024 року, 17:23

Сьогодні, 4 квітня, з нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності у вестибюлі станції метро «Театральна» пройшли безпекові тренінги для пасажирів підземки. Навчання провели професійні рятувальники і психологи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

У межах інформаційної кампанії пасажирам нагадали, що робити при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів, як стабілізувати себе та оточуючих при стресових ситуаціях. Також фахівці ДСНС наголосили, що на перший погляд безпечні речі можуть нашкодити життю і здоров’ю людини, і закликали бути пильними та обережними.

Нагадаємо, що протягом 2022-2023 років у межах спільного проєкту з ДСНС України на станціях підземки провели 5 масштабних безпекових тренінгів, до яких долучились тисячі киян і гостей столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]