Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

До Міжнародного дня захисту дітей Київський зоопарк підбив підсумки соціальної роботи з дітьми за рік

31 травня 2022 року, 13:23

Щороку до  Міжнародного дня захисту дітей КиївЗоо підбиває підсумки соціальної роботи на підтримку та розвиток дітей. Адже протягом року зоопарк проводить благодійні акції, просвітницькі уроки, екологічні екскурсії, лекції тощо.

«Ми ніби складаємо іспит перед дітьми, а нам є чим пишатися. Під час війни особливо важливими є допомога постраждалим дітям, а також дітям наших захисників. Тож Міжнародний день захисту дітей – прекрасна нагода для нашого соціокультурного закладу продовжити нести знання і позитивні емоції», – зазначили у столичному зоопарку.

Отже, за рік, що минув, із 1 червня 2021 року було проведено:

 • понад 40 занять у 4-х групах гуртка «юних натуралістів»;
 • 15 лекцій у школах Шевченківського району (проект «Зоо-уроки»);
 • 12 виїзних акцій у НДСЛ «Охматдит»;
 • науковий літній табір (35 занять за 10 днів);
 • соціальний проект «Зоо-арт» – знайомство дітей із порушеннями зору і розладами аутичного спектру з навколишнім світом живої природи;
 • майже 30 благодійних екскурсій для дітей із соціально незахищених родин;
 • екскурсії та спільні акції із Київський міський комунальний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, спеціальною загальноосвітньою школою «Надія» (для дітей із порушеннями фізичного та психічного розвитку), родинним клубом «Матуся», Українським товариством сліпих (УТОС);
 • понад 100 еколого-просвітницьких публікацій для дітей та родин.

Також спільно з Київським міським центром допомоги учасникам антитерористичної операції організовано соціальну акцію, у якій діти учасників АТО/ООС можуть відвідати зоопарк та взяти участь у різноманітних творчих заходах, майстер-класах і квестах.

Уперше Київський зоопарк презентує новий проєкт «Щасливі тварини очима дітей» – яскраві малюнки діток, які проходять лікування в ОХМАТДИТі.

Заходи в рамках акції:

 1. Проєкт «Щасливі тварини очима дітей». А як би виглядали щасливі тварини, якби могли змінювати колір, як хамелеон? Презентація малюнків маленьких пацієнтів Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», яким запропонували додати яскравих кольорів у чорно-білу воєнну буденність.
 2. Розмальовка «КиївЗоо для дітей». Панно формату А0 з контурами мешканців Київського зоопарку для дитячої творчості, де кожен охочий за допомогою власної фантазії та різнокольорових фломастерів зможе зобразити тварин у найяскравіших фарбах любові та щастя.
 3. Дитячі майстер-класи з ліплення, малювання, аплікація а також конкурси, ігри, квести, вікторини на 10-ти локаціях на різні дитячі смаки та інтереси.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]