Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Допомога словацьких партнерів: Київ отримав 23 автобуси від Братислави

06 жовтня 2023 року, 16:14

Київ отримав благодійну допомогу від мерії Братислави – 23 пасажирських автобуси. Це стало можливе завдяки попереднім домовленостям мерів української і словацької столиць. Про це інформує Управління міжнародних зв’язків КМДА.

КП «Київпастранс» уже прийняло транспортні засоби як кінцевий отримувач благодійної допомоги. Рухомий склад із Братислави курсуватиме на тих маршрутах, які потребують збільшення випуску. Також частина автобусів слугуватиме для забезпечення оперативного резерву підприємства та як донори для рухомого складу. Автобуси від словацьких партнерів вийдуть на маршрути міста після завершення процедур реєстрації та проведення підготовчих технічних робіт.

Нагадаємо, що Договір про дружбу між Києвом і Братиславою було підписано ще в квітні 1969 року. Від початку повномасштабного вторгнення Словаччина  постійно надає допомогу українцям, а мерія Братислави допомагає Києву. Цього літа було досягнуто домовленості про подальшу допомогу Братислави, зокрема, й у налагодженні роботи реабілітаційного центру для військових, який створює Київ.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]