Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Дозволено в’їзд великогабаритного транспорту з Бориспільської траси у столицю

17 січня 2018 року, 11:33

В’їзд великовагового та великогабаритного транспорту у напрямку з Бориспільської траси до Києва дозволено. Передбачається обмежити рух вантажівок орієнтовно з 24:00 17 січня, про що буде повідомлено додатково.

Міська влада вкотре звертається до киян із переконливим проханням не користуватися власними авто під час інтенсивних снігопадів та надавати перевагу громадському транспорту. Це дозволить забезпечити якісне та своєчасне прибирання снігу, а також значно прискорить роботу комунальних служб і попередить виникнення заторів на дорогах міста.

Також в умовах ускладнення погоди водіям рекомендується дотримуватися правил паркування, зокрема – не залишати авто на узбіччях доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

На час дії обмеження силами ГУ ДСНС України у м. Києві буде розгорнуто пункти для обігріву в місцях відстою великогабаритного транспорту.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]