Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Фестиваль китайських ліхтарів на Співочому полі продовжено на тиждень (оновлено)

29 березня 2019 року, 17:40

Фестиваль гігантських китайських ліхтарів, що проходить на території  ландшафтного парку «Співоче поле», продовжено. Так, фестиваль триватиме до 7 квітня – на тиждень довше від запланованої дати, аби усі охочі змогли відвідати виставку. Про це повідомили організатори заходу.

Зазначимо, на Співочому полі облаштовано 30 тематичних світлових локацій, кожна з яких символізує стародавню народну казку чи легенду Китаю. Відвідувачі можуть побачити сади панд та фламінго, ліс оленів, а центральним експонатом виставки став 40-метровий дракон. Над інсталяціями працювала спеціально запрошена команда фахівців із Китаю.

Під час монтажу використали порядку 15 000 лампочок і більше 2 кілометрів шовку, а власне установка тривала майже два тижні.

Як зазначають організатори, Фестиваль гігантських китайських ліхтарів – одна з найвідоміших виставок у світі, що проводилась у більше ніж 40 країнах.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]