Версія для людей із вадами зору

Фінал Ліги чемпіонів планують відвідати більше 70 тисяч туристів

03 жовтня 2017 року, 17:28

За попередніми підрахунками, на фінальний матч розіграшу Ліги чемпіонів УЄФА 2017-2018 до столиці України приїдуть понад 70 тисяч туристів. Це може втричі перевищити кількість туристів, які відвідали Київ під час пісенного конкурсу «Євробачення» у 2017 році. Про це в інтерв’ю журналістам розповів перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

«Я впевнений, що кожен турист щодня буде витрачати як мінімум 100 доларів. Проте вже зараз відомо, що на цей період більшість не тільки недорогих, але і преміум-номерів у готелях розкуплені», – повідомив Геннадій Пліс.

Він також зауважив, що найбільшу користь, яку отримає місто, важко виміряти грошима.

«Мова йде про імідж Києва як надійного партнера, який вміє і може приймати та проводити заходи міжнародного класу на належному рівні. Це престижно. Це безпека, яку ми можемо організувати для гостей, це популяризація української столиці як справді комфортного для мешканців і відвідувачів міста», – зазначив Геннадій Пліс. Він переконаний – належний рівень «Євробачення», що відбулося цьогоріч у Києві, привернуло увагу до столиці.

«Тепер наше завдання – тримати та підвищувати цей рівень, адже туристична привабливість автоматично піднімає і привабливість інвестиційну», – вважає перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, що фінал Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня 2018 року на НСК «Олімпійський» у столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua