Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Фонд захисних споруд у Києві налічує майже 5 тисяч укриттів (+фото)

08 грудня 2021 року, 17:31

Фонд захисних споруд у Києві налічує майже 5 тисяч укриттів. Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук під час прес-туру в рамках інформування киян про захисні споруди цивільного захисту.

Роман Ткачук нагадав, що з 2014 року, з початку бойових дій на сході України, в Києві проводиться відновлення захисних споруд цивільного захисту.

«У Києві на випадок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру, соціальних потрясінь і воєнних дій створено фонд захисних споруд цивільного захисту. Інформація про них розміщена на офіційних сайтах районних в місті Києві державних адміністрацій. На сьогодні в Києві сплановано використання 4913 укриттів, із них: 3741 – цокольних та підвальних приміщень, 355 – підземних автопаркінгів, 256 – підземних переходів, 47 – підземних приміщень метрополітену», – повідомив Роман Ткачук.

Також нагадуємо, що у разі виникнення надзвичайної ситуації оповіщення та інформування населення про подальші дії здійснює територіальна автоматизована система централізованого оповіщення, до складу якої входять місцеві мережі зв’язку, зокрема радіомовлення та телебачення, комп’ютерні автоматизовані системи оповіщення по телефонній мережі та оснащені гучномовцями автомобілі. Адже головне завдання всіх служб під час надзвичайної ситуації – вберегти та захистити якомога більше людей.

Огляд захисних споруд цивільного захисту населення Києва: сховищ, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]