Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зустрівся з учасниками проекту Молодіжної моделі Парламентської асамблеї НАТО

08 грудня 2021 року, 19:50

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з учасниками проекту Молодіжної моделі Парламентської асамблеї НАТО, реалізацію якого почали в столиці України.

Участь у ньому беруть 84 юнаки та дівчини – переважно студенти з усіх куточків України. Сьогодні вони мали можливість змоделювати, як працює Парламентська асамблея, та відчути себе делегатом країни чи представником організації учасниці в ПА НАТО.

Під час зустрічі з молоддю, яка відбулась у сесійній залі Київради, Віталій Кличко підкреслив, що в Конституції України закріплено курс нашої держави на набуття членства в НАТО та ЄС. Він також зазначив, що в суспільстві зростає підтримка євроатлантичних прагнень України.

«Молодь завжди була активною. Це та частина суспільства, у якої загострене відчуття справедливості. Саме молодь розпочала ті процеси, які призвели до Революції гідності. І під час тих подій українці відстояли своє прагнення жити в демократичній державі та за європейськими стандартами, – зазначив мер столиці. – Вкрай важливо, аби ви – молоді люди, визначилися зі своїм майбутнім і наполегливо йшли до мети. Бо саме вам будувати надалі нашу країну», – наголосив Віталій Кличко.

Проект реалізує ГО «Мережа захисту національних інтересів АНТС» за підтримки Центру документації та інформації НАТО. Участь у ньому також, зокрема, беруть помічниця генерального секретаря НАТО з питань громадської дипломатії Байба Браже та генеральна секретарка ПА НАТО Руксандра Попа, народна депутатка України від «УДАРу» парламенту VIII скликання та Голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах 2014-2019 року Оксана Юринець.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]