Версія для людей із вадами зору

Фракція «Об'єднання «Самопоміч» у Київраді завершила своє існування

11 вересня 2018 року

Фракція «Об'єднання «Самопоміч» у Київраді завершила своє існування

Депутатська фракція «Об’єднання «Самопоміч» У Київській міській раді заявила про припинення своєї діяльності та саморозпуск. Відповідне рішення сьогодні під час пленарного засідання оголосив заступник міського голови секретар Київради Володимир Прокопів.

«Саморозпуск столичної фракції «Об'єднання» Самопоміч» не несе загрози для діяльності Київської міської ради. Згідно з регламентом, будь-яка фракція у КМР має на це право. Ми і далі продовжуємо разом працювати у сесійній залі на благо міста. Впевнений, у подальшому вже колишні члени фракції «Об’єднання «Самопоміч» у будь-якому форматі працюватимуть ефективно», - наголосив Володимир Прокопів.

Документ про саморозпуск підписали 18 з 22 членів фракції на загальних зборах депутатів. Відповідне рішення було ухвалено 10 вересня. Планується, що тепер у Київраді буде створена нова депутатська група.

«Я хотів би подякувати всім за плідну співпрацю у форматі, який існував до цього моменту. Київська команда продовжує працювати далі. Ми найближчим часом повідомимо про формування нової депутатської групи. Про її назву і всі формальні процедури буде оголошено найближчим часом», - зазначив депутат Київради, екс-голова фракція «Об’єднання «Самопоміч» Сергій Гусовський.

Нагадаємо, 6 вересня Сергія Гусовського та ще трьох членів фракції «Самопоміч» у Київраді було виключено з партії за нанесення репутаційної шкоди. Причиною такого рішення було названо голосування за земельні питання на користь члена фракції Романа Марченка.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua