Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Ганна Старостенко вручила нагороди  талановитій молоді столиці

23 червня 2018 року, 9:19

Сьогодні 100 найкращих, молодих та талановитих кандидатів отримали нагороди Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України.  Молодь завжди була рушійною силою для Києва, тому творчий внесок кожного преміанта надважливий,  повідомила голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко під час привітання.

«Київ – місто молодих та рішучих. І мені особливо приємно вітати сьогодні обдаровану молодь із різних сфер життя нашого міста. Столиця пишається вашими науковими, творчими і спортивними досягненнями. Від успіху кожного із вас залежить успіх нашого міста і нашої держави. Тож я бажаю вам мирного неба, віри в себе, рішучості й утілення всіх ваших життєвих прагнень!», – зазначила у своєму привітанні Ганна Старостенко.

За результатами засідання конкурсної комісії було відібрано 100 найкращих, молодих та талановитих кандидатів на присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва, із них: за наукові досягнення – 50, за творчі досягнення – 19, за внесок у розвиток молодіжного руху – 30. Премія присуджується у розмірі 3000 грн кожна.

Персональний склад конкурсної комісії формується із представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, провідних фахівців у сфері науки, освіти, культури, спорту, мистецтва, активістів молодіжного громадського руху, громадських діячів тощо.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером: (044) 366-80-13