Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Громадські організації можуть взяти участь в обранні керівника столичного бюро технічної інвентаризації

14 березня 2017 року, 14:47

Департамент комунальної власності м. Києва оголосив про створення конкурсної комісії, яка обиратиме нового керівника «Київського  міського  бюро технічної інвентаризації».

 До складу комісії увійдуть 2 представники громадських організацій, погоджені Антикорупційною радою. Для участі у відборі до 18:00 20 березня слід надіслати необхідний перелік документів:

1. Лист від організації, яка делегує представника/представників до конкурсної комісії (лист має бути оформлений на офіційному бланку організації, за підписом керівника та проставленням печатки).

2. Коротке резюме від громадської організації про її діяльність у сфері протидії корупції або про досвід представника/представників в сфері протидії корупції (обсягом до 1 сторінки формату А4).

3. Заяву від делегованого організацією представника/представників із зазначенням своєї згоди на участь у роботі конкурсної комісії (підписується делегованим представником).

4. Резюме або біографію делегованого організацією представника/представників до конкурсної комісії (підписується делегованим представником).

Документи (скановані з оригіналів) прохання надсилати на розгляд Антикорупційної ради при Київському міському голові на електрону пошту: [email protected].

Вимоги до кандидата від громадської організації:

  • бездоганна ділова репутація, високі професійні та моральні якості;
  • суспільний авторитет;
  • досвід в антикорупційній діяльності чи робота в організації, яка займається антикорупційною діяльністю.

Прохання до представників громадських організацій перед співбесідою ознайомитись із текстом Положення про конкурсний відбір.

Нагадаємо, що комунальне підприємство «Київське  міське  бюро технічної інвентаризації» (БТІ) надає громадянам послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомості, виготовлення технічних паспортів, поповерхових планів, експлікацiй приміщень тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]