Версія для людей із вадами зору

Ілля Сагайдак зустрівся із Державним секретарем Святого Престолу Кардиналом П’єтро Пароліном

16 червня 2016 року, 9:25

Заступник голови КМДА Ілля Сагайдак зустрівся із Державним секретарем Святого Престолу Кардиналом П’єтро Пароліном, який прилетів з офіційним візитом до України.

Державний секретар Святого Престолу Кардинал П’єтро Паролін перебуватиме в Україні до 20 червня. У рамках офіційного візиту П’єтро Паролін має намір відвідати Київ, Запоріжжя та Львів, а також покласти квіти на Майдані, відвідати Пам’ятник невідомому солдату, музей Голодомору та зустрітись із переселенцями.

«Ватикан як вищий керівний орган Католицької церкви, віруючим якої є кожен шостий мешканець планети, користується авторитетом у католицьких колах різних держав, відіграючи також вагому роль у соціальному, культурному та духовному житті світу. Наднаціональний характер Ватикану, його високий інтелектуальний потенціал, а також пошук справедливого розв’язання актуальних проблем сучасності привертає увагу урядів багатьох країн світу», – зазначив Ілля Сагайдак.

Відносини між Україною та Святим Престолом на сьогодні є достатньо динамічними. Їх потенціал використовується ефективно, зростає кількість практичних заходів у рамках двосторонньої співпраці, яка входить до сфери пріоритетних інтересів Ватикану.

«Святий Престол надає послідовну підтримку євроінтеграційним прагненням, а також цілісності та суверенітету нашої держави у контексті збройної агресії Росії на сході України», – додав Ілля Сагайдак.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua