Версія для людей із вадами зору

Історичний особняк Баккалинського не можна руйнувати чи перебудовувати - Володимир Прокопів

01 червня 2021 року, 11:18

Профільний заступник голови КМДА Володимир Прокопів підготував проєкт рішення Київської міської ради для збереження культурної пам’ятки столиці – особняка Пилипа Баккалинського, що розташований на вулиці Юрія Іллєнка, 30. Про це заступник голови КМДА повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Особняк Баккалинського внесено до реєстру як щойно виявлений об’єкт культурної спадщини. А це означає, що руйнувати чи перебудовувати будівлю не можна», – зазначив Володимир Прокопів.

За словами заступника голови КМДА, цей проєкт дозволить забудовнику, якому раніше було передано земельну ділянку в оренду, виключно реставрувати згаданий об’єкт, не завдаючи пам’ятці жодної шкоди.

Також Володимир Пропоків закликав постійні комісії та керівництво Київської міської ради пришвидшити розгляд цього проєкту на сесії міської ради.

«Колеги, допоможіть, щоб прийняття цього рішення не затягнулося. Давайте якомога швидше винесемо документ на сесію Київради», – підкреслив Володимир Прокопів.

Нагадаємо, 27 квітня особняку Пилипа Баккалинського надано статус щойно виявленого об’єкта культурної спадщини.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua