Версія для людей із вадами зору

Із 1-го травня в столиці запрацюють центральні фонтани та фонтанний комплекс на Русанівському каналі

29 квітня 2017 року, 17:18

Із 1-го травня в столиці розпочинають роботу центральні фонтани та фонтанний комплекс на Русанівському каналі. Разом із тим, світло-музичний супровід реконструйованих фонтанів «Малі» та «Великий» стартує до кінця наступного тижня. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Центральні та Русанівський водограї працюватимуть із 1-го травня до кінця вересня, з 11:00 до 23:00. Завдяки проведеним капітальним ремонтам на більшості фонтанних комплексів встановлений або відновлений світловий супровід. Три фонтани будуть музичними – Русанівський, фонтан біля Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка, а також фонтани на Майдані Незалежності з парного боку вулиці Хрещатик. Зараз ми завершуємо всі підготовчі роботи і 1-го травня всі фонтани готові до запуску. Однак запуск водограїв біля «Глобусу» ми плануємо зробити особливим, спільно з киянами під час світло-музичного шоу,  яке анонсуємо окремо», – пообіцяв він.

За словами Петра Пантелеєва, сьогодні о 21:30 відбудеться тестовий прогін Русанівських фонтанів. Фахівці вже завершили всі роботи з їхнього монтажу та підключення. А вже з 1 травня водограї на Русанівській набережній «гратимуть» за розкладом – із вівторка до неділі, а у вихідні та святкові дні на киян тут чекає світло-музичне шоу.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua