Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 17 березня громадський транспорт змінить роботу через реконструкцію Шулявського шляхопроводу (+схеми руху)

13 березня 2019 року, 16:41

Із 17 березня 2019 року у зв’язку із проведенням робіт із реконструкції транспортної розв’язки на перетині вул. Вадима Гетьмана – Олександра Довженка та просп. Перемоги (Шулявський шляхопровід) закривається рух тролейбусів маршрутів №№ 22, 27, 42 та вносяться  зміни в роботу наземного громадського транспорту. Про це нагадали у КП «Київпастранс».

Отже, рух організують:

  • тролейбусів маршруту № 21К «Вул. Кадетський гай – Індустріальний шляхопровід»;

  • тролейбусів маршруту № 22К «Міжнародний аеропорт «Київ» («Жуляни») – Індустріальний шляхопровід»;

  • тролейбусів маршруту № 27К «Зал. ст. «Київ – Волинський» – Індустріальний шляхопровід»;

  • тролейбусів маршруту № 27А «Ст. м. «Почайна» – вул. Дегтярівська»;

  • тролейбусів маршруту № 30К «Вул. Милославська – вул. Дегтярівська»;

  • тролейбусів маршруту № 42Д «Ст. м. «Либідська» – зал. ст. «Київ –Волинський»;

  • автобусів маршруту № 27ТР «Вул. Дегтярівська – Індустріальний шляхопровід»;

  • тролейбусів маршруту № 30 від вул. Милославської до вул. Дорогожицької за власним маршрутом, далі – вул. Дорогожицька – вул. Ризька (у зворотному напрямку без заїзду на вул. Ризьку) – вул. Дорогожицька – вул. Юрія Іллєнка – ст. м. «Лук’янівська» – вул. В. Чорновола – просп. Повітрофлотський – Севастопольська площа – далі до вул. Кадетський Гай за власним маршрутом;

  • автобусів маршруту № 2 «Вулиця Булгакова – вулиця Шолуденка» у напрямку вул. Шолуденка трасою: від вул. Булгакова до б-ру Вацлава Гавела за власним маршрутом, далі – вул. Миколи Василенка – просп. Перемоги до вул. Гарматної, далі за власним маршрутом.

Пасажири автобусів маршруту № 27ТР мають право проїзду за місячними проїзними квитками, придбаними для проїзду в тролейбусі, пасажири тролейбусних маршрутів №№ 21К, 22К, 27К, 27А, 30К, 42Д мають право проїзду за місячними проїзними квитками, придбаними для проїзду в автобусі.

Зазначимо, що рух транспорту Шулявським шляхопроводом буде перекрито з 16 березня. Рух транспорту буде організовано прилеглими вулицями. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]