Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 18 до 23 квітня на р. Дніпро можливі різкі коливання рівня води в р. Дніпро – Укргідрометцентр

18 квітня 2024 року, 16:15

Із 18 до 23 квітня на р. Дніпро в Києві та Бориспільському районі області можливі різкі коливання рівнів води з досягненням та утриманням відміток затоплення заплав та понижених прирічкових територій (І рівень небезпеки, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Різкі коливання можливі внаслідок підвищеної водності Дніпра та пропуску води через каскад дніпровських водосховищ.

Рятувальні служби Києва перебувають на постійному зв’язку з Укргідрометцентром, який постійно аналізує розвиток гідрометеорологічної ситуації в басейні Дніпра.

Крім того, КП «Плесо» здійснює щоденний моніторинг рівня води в Русанівській протоці для попередження можливих підтоплень. Оновлені дані про рівень води публікуються щодня на сайті підприємства.

У Департаменті муніципальної безпеки КМДА нагадують, що у випадку надзвичайних ситуацій необхідно телефонувати цілодобово до «Київської служби порятунку» за номером: 044-430-37-13.

З алгоритмом дій у разі загрози підтоплення можна ознайомитися за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/bezpeka_ta_pravoporiadok/pam_yatky/shcho_robyty_u_vypadku_poveni/.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]