Із 19 квітня до завершення ремонтних робіт на вул. Глибочицькій змінять маршрути автобуси №№ 14Т, 112
Із 19 квітня до завершення ремонтних робіт на вул. Глибочицькій автобуси №№ 14Т, 112 курсуватимуть зі змінами. Про це інформують у КП «Київпастранс».
Так, дорожники ремонтуватимуть трамвайні колії на вул. Глибочицькій – на ділянці від Глибочицького проїзду до вул. Січових Стрільців.
Рух автобусних маршрутів №№ 14Т, 112 у напрямку ст. м. «Лук’янівська» організують від Контрактової площі та вул. Івана Микитенка до вул. Глибочицької за власними маршрутами, далі – Глибочицький проїзд – вул. Січових Стрільців – вул. Дегтярівська, далі за власними маршрутами.
У комунальному підприємстві перепрошують за тимчасові незручності.
Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]