Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 1 березня розпочинаються засідання комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності столичних комунальних підприємств за 2021-2022 роки

01 березня 2023 року, 10:16

Відсьогодні у Київській міській державній адміністрації розпочинаються засідання комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності столичних комунальних підприємств за 2021-2022 роки. Комісія працюватиме з 1 до 30 березня. Зокрема, фахівці проаналізують ефективність підприємств у всіх сферах міського господарства. Про це повідомив Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Засідання комісії відбуваються двічі на рік, проте через повномасштабне вторгнення російської федерації і введення воєнного стану в Україні минулого року засідання комісії за результатами діяльності комунальних підприємств за 2021 рік та перше півріччя 2022 року не проводили.

Після довготривалої перерви комісія заслухає звіти про виконання фінансових і стратегічних планів та досягнення ключових показників ефективності діяльності комунальних підприємств, зокрема в умовах воєнного стану. Ефективність роботи комунального підприємства визначатиметься також за раціональністю використання коштів під час державних закупівель, за рівнем планування та використання комунальних активів у частині пошуку додаткових джерел доходу підприємств, а також за рівнем планування та фактичного освоєння капітальних інвестицій.

Такий аналіз спрямований на вдосконалення діяльності комунальних підприємствах та ефективне використання активів територіальної громади Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]