Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 20 жовтня «Київтеплоенерго» усунуло понад 600 пошкоджень мереж для відновлення теплопостачання

30 жовтня 2018 року, 14:07

Станом на 30 жовтня комунальне підприємство «Київтеплоенерго» подало теплоносій на усі будинки, що обслуговуються комунальними житлово-експлуатаційними дільницями. У зв’язку із пошкодженням теплових мереж, що виникли у процесі подачі теплоносія, тимчасово без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків. Про це повідомили у Департаменті житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

Будинки ОСББ, ЖБК, відомчі та інвестиційні підключені на 65%, оскільки тепло туди подається за індивідуальними заявками, тобто за їхнім власним рішенням.

Звертаємо увагу, тимчасова відсутність послуг гарячого водопостачання або опалення може бути спричинена аварійними ситуаціями, що оперативно усуваються. За період підключення житлових будинків до опалення, із 20 жовтня, комунальне підприємство «Київтеплоенерго» ліквідувало понад 600 пошкоджень теплових мереж.

Радимо людям перевіряти стан постачання послуг через сайт спеціалізованої диспетчерської: https://1557.kyiv.ua/login/ або за телефонами 15-51, 15-57, районних диспетчерських.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]