Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 21 травня до 28 вересня обмежать рух транспорту на вул. Богатирської – від розвороту до вул. Сімʼї Шовкоплясів (+схема)

20 травня 2024 року, 16:10

Із 21 травня до 28 вересня діятимуть обмеження руху транспорту на ділянці від вул. Сімʼї Шовкоплясів до розвороту на вул. Богатирську (ПрАТ «Оболонь»). Зміни пов’язані з продовженням реконструкції транспортної розвʼязки на перетині вулиць Полярної і Богатирської. Про це повідомляє КК «Київавтодор». 

Зокрема, обʼїзд місця виконання робіт здійснюватиметься:

  • у напрямку руху до центра міста – правим проїздом вул. Богатирської (парна сторона);
  • у напрямку виїзду з міста – місцевим проїздом вул. Богатирської на ділянці від вул. Левка Лукʼяненка до вул. Озерної.

Правий поворот із вул. Полярної на вул. Богатирську буде закритий.

Комунальна корпорація перепрошує за тимчасові незручності та просить водіїв враховувати обмеження при плануванні маршруту.

Нагадаємо, що сьогодні відкрито рух новим шляхопроводом на Оболоні – проїзд вул. Полярною естакадою через вул. Богатирську. Повністю завершити роботи на об’єкті і відкрити рух зʼїздами зі шляхопроводу планують до осені 2024 року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]