Версія для людей з порушеннями зору
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ Портал Послуг
Версія для людей з порушеннями зору

Із 22 до 27 квітня в підземних переходах на Майдані Незалежності та Європейській площі частково обмежуватимуть рух пішоходів

21 квітня 2025 року, 14:18

Із 22 до 27 квітня в підземних переходах на Майдані Незалежності та Європейській площі частково обмежуватимуть рух пішоходів. Про це повідомляють у КК «Київавтодор».

У цей період дорожники проводитимуть ремонт і фарбування стелі в підземних переходах.

Зокрема, обмеження діятимуть:

  • з 8:00 до 17:00 22–25 квітня – в підземному пішохідному переході на Європейській площі зі сторони виходу до Національного центру «Український дім»;
  • з 8:00 до 17:00 22–27 квітня – в підземному пішохідному переході на Майдані Незалежності зі сторони вул. Архітектора Городецького.

У комунальній корпорації перепрошують за тимчасові незручності та просять враховувати обмеження під час планування маршруту.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]