Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 22 до 30 вересня у Київському молодіжному центрі проходитиме безкоштовний онлайновий курс «Підприємницький потенціал»

13 вересня 2021 року, 12:34

Із 22 до 30 вересня у Київському молодіжному центрі проходитиме безкоштовний онлайновий курс «Підприємницький потенціал». Як зазначають органызатори, курс буде цікавий всім, хто давно хотів ближче ознайомитися зі сферою підприємницької діяльності та отримати ексклюзивні інсайти від спеціалістів.

За 8 днів учасники отримають базові знання щодо того, як влаштована ця сфера, як потрібно розвивати підприємницьке мислення і як правильно планувати робочі цілі. Крім цього, учасники навчаться створювати алгоритм якісної роботи в умовах багатозадачності та ознайомляться з інструментами для стрімкого професійного зростання.

Курс складатиметься з 5 частин, кожна з яких присвячена окремому тематичному блоку:

  1. Підприємницьке мислення та прийняття рішень. Спікер – Віталій Біхунов, власник ТМ «МегаТурнік», спортсмен, режисер, засновник спільноти активних підприємців «Катана Груп». Віце-президент міжнародної федерації лідерів і підприємців JCI 2020.
  2. Як працювати у стресовій ситуації та зберігати рівновагу? Спікерка – Олена Єлісєєва, психотерапевтка, коуч та бізнес-тренерка в NewRealGoal. Вивчала клієнт-центровану психотерапію в Київському інституті сучасної психології та психотерапії.
  3. Як правильно ставити цілі і досягати їх? Спікерка – Валентина Ярошенко, бізнес-тренерка в «Аптека Доброго дня». Працювала бізнес-тренеркою в компаніях «Elfa Laboratory», «Аскона».
  4. Як бути на крок попереду конкурентів? Спікерка – Тетяна Мороз, CEO у фінансовій бутік-агенції Just Finance. Має за плечима 20 років практичного досвіду.
  5. Як створити команду мрії? Спікерка – Мар’яна Івашина, експертка у сфері управління персоналом, бізнес-тренерка, авторка тренінгових програм із командотворення. Керівниця служби навчання та розвитку компанії «Галичфарм», голова Громадської ради при управлінні персоналом Львівської міської ради.

«Сьогодні важливо володіти хоча б базовими навичками та знаннями одразу в кількох сферах. Це корисно для загального розвитку, до того ж це робить вас цінним потенційним співробітником. Підприємницька сфера, на нашу думку, це та сфера, де перетинається і психологія, і економіка, і маркетинг, тому наш курс дозволить молоді отримати знання з різних напрямів і використовувати їх для просування не тільки в підприємництві, а й в інших сферах», – сказала кураторка проєкту в Київському молодіжному центрі Аліна Качукова.

Для участі в проєкті необхідна реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/HWvFxfO.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]