Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 2 жовтня буде скорочено інтервали між поїздами у столичному метрополітені

29 вересня 2023 року, 15:10

Із понеділка, 2 жовтня, інтервали між поїздами столичного метро в годину пік та між пік буде зменшено. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Так, середній проміжок часу між поїздами в годину пік складатиме 02:30 – 03:00 хв., у між пік час очікування поїзда – 05:00 – 05:30 хв. Інтервали у вихідні дні наразі залишаються без змін, поїзд прибуватиме кожні 6-7 хвилин.

Зміни у графіку руху поїздів дозволять забезпечити більш комфортну поїздку для пасажирів, оскільки у вересні середньодобові перевезення в будні дні становлять більше 800 тисяч, а у вихідні дні – більше 500 тисяч. Однак, як зазначають у комунальному підприємстві, це все досить низький показник для інфраструктури київського метрополітену.

Нагадуємо, що під час оголошення сигналу «повітряна тривога» рух поїздів здійснюється підземними ділянками, а на наземній – призупиняється. Усі 46 підземних станцій працюють у режимі укриття цілодобово.

Також зазначимо, що в разі оголошення повітряної тривоги вночі та відбою вранці працівникам підприємства необхідний час для організації руху та випуску поїздів на лінії, оскільки вони також перебувають в укритті. Враховуючи ці обставини, рух поїздів наземними ділянками розпочинається зі зміщенням основного графіка роботи.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]