Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із квітня цього року проїзд у метрополітені для пільговиків буде здійснюватися лише за допомогою картки киянина

27 лютого 2017 року, 15:40

За останні роки місто тричі переносило дату введення картки киянина як єдиного засобу пільгового проходу в метро, проте дата 1 квітня 2017 року наразі є остаточною. Із 1 квітня цього року проїзд у метрополітені для пільговиків буде здійснюватися виключно за допомогою картки киянина. Про це під час щотижневого брифінгу заявив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Він нагадав, що отримати картку киянина може будь-яка особа, яка зареєстрована, працює або навчається в столиці. Для отримання картки необхідно звернутися до відділень «Ощадбанку», маючи паспорт та ідентифікаційний номер, довідку з місця роботи або навчання. Для пільгових категорій населення після отримання карти в банку, необхідно звернутися до районних управлінь соціального захисту, маючи додатково документ, що підтверджує пільгу.

Володимир Бондаренко додав, що процес виготовлення картки в «Ощадбанку» займає від двох до чотирьох тижнів.

Наразі «Ощадбанком» вже перевипущено 500 тисяч карток для користувачів. Окрім цього, зараз місто працює із «Приватбанком» для реалізації пілотного проекту віртуальної картки киянина – відповідного мобільного додатку для смартфонів.

Метрополітен, після отримання картки киянина, активує пільговий транспортний додаток у 4 точках: «Політехнічний інститут», «Дорогожичі», «Майдан Незалежності», «Дарниця», куди потрібно буде прийти одноразово для активації картки киянина в частині транспортного додатку. Використовувати картку столичні мешканці зможуть на всіх станціях київського метрополітену.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=O6HGRYNbws8

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]