Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із наступного року в Києві планують розширити велосипедну мережу

16 лютого 2018 року, 14:55

Із весни наступного року в столиці прогнозують розширення велосипедної мережі. Про це розповів заступник голови КМДА Дмитро Давтян. За його словами, транспорт у столиці повинен бути впорядкований, а пріоритетом мають бути комфорт і раціональність маршрутів.

«Ми реорганізували схему дорожнього руху на Контрактовій та створили нову пішохідну зону, розробляємо проекти пішохідних зон Ярославів Вал та Бессарабська площа. Також працюємо над Концепцією розвитку велоінфраструктури, і вже з весни наступного року ми прогнозуємо розширення велосипедної мережі», – підкреслив заступник голови КМДА.

Також він розповів, що триває активна робота із вдосконалення обслуговування мережі громадського транспорту. Зокрема, реорганізовуються маршрути громадського транспорту за результатами дослідження експертів Світового банку, закуповується й оновлюється рухомий склад, упроваджуються відокремлені смуги руху. Дмитро Давтян зауважив, що великі надії столична влада покладає на проекти будівництва лінії BRT від житлового масиву Троєщина до Чоколівки.

Нагадаємо, що з 2015 року Київська міська державна адміністрація розпочала співпрацю з експертами Світового банку. Уперше за 30 років було проведено комплексний підрахунок пасажиропотоків, автомобільних потоків для побудови транспортної моделі міста та нової транспортної схеми. Вже у вересні 2015 року місто отримало рекомендації експертів Світового банку, які в ході досліджень запропонували три сценарії зміни транспортної моделі, що наразі існує.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]