Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із початку року в Києві зареєстровано більше 8700 звернень щодо домашнього насильства та стресу, спричиненого війною

28 вересня 2022 року, 13:49

Із початку року до Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильства надійшло більше 8700 звернень щодо домашнього насильства та стресу, спричиненого війною. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда. 

«Проблема домашнього насильства існує в суспільстві і в умовах повномасштабного російського вторгнення. За цей час до Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло 8745 звернень щодо домашнього насильства та через переживання, спричинені повномасштабним російським вторгненням. Із них 5467 звернень надійшло від жінок і 1117 – від чоловіків. Більше місяця тому ми запустили п’ять мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства. Це дало змогу наблизити послуги до отримувачів, зробити їх ефективнішими, вчасно виявляти та реагувати на випадки насильства», – зазначила Марина Хонда. 

Вона також додала, що Київський міський центр гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надає широкий спектр послуг для постраждалих.

Цілодобова служба «Телефон довіри» працює 24/7 за номерами 1500 (зі стаціонарного) та 044 272 1500 (з мобільного) для всіх, хто потребує допомоги.

Центр надає очні та онлайн консультації психологів. Звернутися до Центру особисто можна за адресою: вул. Іллєнка, 20. Консультації в онлайн-форматі можна отримати у Skype (dovira1500).

За потреби можливе надання місця безпечного перебування у Притулках та Кімнатах кризового реагування Центру.

Фахівці Центру також надають первинну юридичну та правову допомогу.

Звертатися для консультацій можливо також у соціальних мережах:

 

 

 

 

 

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]