Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ізраїль навчатиме київських психологів, як допомагати військовим і постраждалим від війни

14 листопада 2022 року, 13:20

До Ізраїлю відправилася друга група психологів із соціальної сфери Києва, яких навчатимуть, як кваліфіковано працювати із посттравмами військовослужбовців і постраждалих від військових дій. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Ще 15 наших психологів пройдуть навчальний семінар щодо роботи з посттравмою у військових та постраждалих від війни. Серед них психологи центрів соціальних служб, трудової, професійної реабілітації людей із інвалідністю, а також проєкту кризової психологічної підтримки «Варто жити». Фахівці пройшли відбір з боку ізраїльської сторони. Вони навчатимуться за системою ізраїльських психологів, що мають досвід роботи із посттравматичним синдромом, працюють зі своїми військовослужбовцями. Але чи не найважливіше те, що всі наші психологи отримають відповідні сертифікати та зможуть навчати фахівців уже в нашому місті та країні», – зазначила Марина Хонда.

Навчання організовано в рамках партнерської співпраці київської влади та Посольства Ізраїлю в Україні за підтримки Ізраїльського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку та Міністерства закордонних справ Ізраїлю – MASHAV. Усі витрати покриваються ізраїльською стороною. 

Довідково.

В Ізраїльській системі психологічної допомоги працює понад 2500 фахівців (разом із соціальними працівниками відповідної кваліфікації). При цьому під час активних бойових дій на службу призивають ще й резервістів. Загалом встановлений норматив військових психологів та соціальних працівників має сьогодні наближатися до показника: 1 фахівець на 70-90 військовослужбовців. Військових психологів в Ізраїлі позначають евфемізмом «офіцер здоров’я душі».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]