Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ оголосив великий добір нових інспекторів із паркування

17 червня 2021 року, 17:19

Інспекція з паркування оголосила додатковий набір близько 60 інспекторів для роботи на вулицях міста. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

«Ми збільшуємо інспекторський склад. Інспекторів буде вп’ятеро більше ніж є наразі, проте це лише перша хвиля зміцнення кадрового потенціалу інспекції. На 14430 наших муніципальних паркомісць для ефективного контролю треба значно більше сил», – зазначив Костянтин Усов.

За його словами, нині на вулицях Києва працює всього 15 інспекторів, і це непорівнювано з практикою будь-яких інших великих міст.

Додатковий штат працівників дасть змогу посилити контроль за дотриманням правил паркування в усіх районах міста, особливо в центральній частині.

«Значна кількість нових працівників упорядковуватиме паркування у першій транспортній зоні Києва. Саме там спостерігається найбільше напруження на вулично-дорожню мережу, найінтенсивніше скупчення автомобілів, найбільша кількість порушників, а також наймасовіша концентрація нелегальних паркувальників», – повідомив Костянтин Усов.

Він зауважив, що місто створює для майбутніх працівників такі умови праці, щоб мотивувати інспекторів якісно виконувати свою роботу та наводити порядок у паркувальному просторі нашого міста:

«Окрім конкурентної заробітної плати та можливості кар’єрного росту, ми пропонуємо всі переваги державної служби: соціальний пакет, пенсійне забезпечення, можливість відпочинку на морських курортних базах України, допомогу на соціально-побутові витрати та оплачувану відпустку», – зазначив Костянтин Усов.

Своєю чергою, згідно з вимогами, кандидати мають вільно володіти державною мовою, мати вищу освіту, бути відповідальними, стресостійкими та цифрово грамотними.

Документи приймають через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС: career.gov.ua.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]