Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ отримав 49 генераторів та теплові гармати від Риги в рамках гуманітарної допомоги (+фото)

08 грудня 2022 року, 19:59

Сьогодні Київ отримав гуманітарну допомогу від Риги. Латвійські партнери передали 49 генераторів та теплові гармати. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

 Уже завтра обладнання розвезуть по тих об’єктах, які його потребують, зокрема й у пункти обігріву. Адже теплова гармата здатна обігріти достатньо велику площу.

«Міська влада Києва та містяни висловлюють подяку місту Ризі та латвійцям, які продовжують підтримувати нас у цей тяжкий та страшний період війни з боку росії. Зараз ворог цілеспрямовано цілить в енергетичні об’єкти, намагаючись позбавити українців електроенергії та тепла. По суті, це пряма війна з цивільним населенням. Ми можемо лише уявити наслідки ракетних ударів, якби не героїчна та професійна робота наших Збройних Сил і Протиповітряної оборони, важко навіть уявити, які могли бути масштаби пошкоджень. Зі свого боку, наші енергетики та комунальні служби працюють посилено, щодня відновлюючи обладнання та мережі, стійко тримаючи комунальний фронт. Однак ситуація в енергетичній системі залишається складною. Тим значущішою та ціннішою є допомога у вигляді генераторів та обігрівачів», – сказав Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що під час відсутності  централізованого водопостачання, місто змогло зебезпечити роботу бюветів від генераторів.

Петро Пантелеєв також зазначив, що місто Рига з початком повномасштабного вторгнення росії постійно допомагає українській столиці та його жителям, Наприклад, навесні Київ отримав від Риги пасажирські автобуси.

Генератори та теплові гармати, які Київ отримав від міста Рига в рамках гуманітарної допомоги

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]