Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ піднявся на 16 пунктів та увійшов у топ-100 розумних міст світу

29 грудня 2021 року, 16:31

Київ піднявся на 16 пунктів у світовому рейтингу Smart City Index і зайняв 82 місце. Про це повідомив керівник цифрової трансформації (CDT0) Києва Петро Оленич у своєму Telegram-каналі.

«За рік ми піднялися на 16 пунктів і зайняли 82 місце, обігнавши Рим, Стамбул та Лісабон. Краща позитивна динаміка за рік лише у трьох міст – Ріяд (+23 пункти), Сарагоса (+33 пункти) та Сеул (+34 пункти)», – написав Петро Оленич.

Дослідження Центру світової конкурентоспроможності IMD та Сінгапурського університету технології та дизайну враховує економічні і технологічні показники (рівень охорони здоров’я і безпеки, мобільність тощо) та опитування 15 тисяч місцевих жителів.

Лідерами рейтингу стали Сінгапур, Цюріх та Осло. Також в топ-10 розумних міст потрапили Тайбей, Лозанна, Гельсінкі, Копенгаген, Женева, Окленд, Більбао.

«Серед онлайн-сервісів у Києві позитивно відзначені купівля квитків у громадський транспорт, сервіси паркування, е-документи. Водночас затори на дорогах, забруднення повітря та доступне житло є питаннями, які турбують киян. Розумію, що місту є над чим працювати і цей рейтинг, скоріше, просто показник, що ми рухаємся в правильному напрямку», – написав Петро Оленич.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]