Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ представили на провідній виставці ділового туризму «IMEX Frankfurt»

25 травня 2023 року, 17:02

Київ взяв участь у щорічній Міжнародній виставці ділового туризму, подорожей, зустрічей та заходів «IMEX Frankfurt» (Worldwide Exhibition for Insentive Travel, Meetings and Events). Виставка відбулася 23-25 травня у німецькому місті Франкфурт-на-Майні для представлення MICE-можливостей міст і країн світу. Про це повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА.

Уже вдруге керівництво міжнародного туристичного заходу надало можливість столиці України взяти участь у виставці на безоплатній основі серед 70 країн світу. Місто представили з головним меседжем: «Київ MICE HUB чекає на вас після Перемоги!».

«Через повномасштабне вторгнення туристична сфера України та Києва зокрема другий рік несе збитки. У нас не проходять масштабні заходи, і ми не можемо з огляду на безпекову ситуацію запрошувати організаторів подій, а також туристів відвідати Київ. Попри це ми продовжуємо промоцію саме туристичного потенціалу столиці, адже враховуючи неабияке зацікавлення світової спільноти нашим містом, відразу після Перемоги ми очікуємо на значні туристичні потоки», – розповіла начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова.

Делегація Києва презентувала туристичний потенціал, MICE-можливості і стан сфери гостинності української столиці в умовах повномасштабного вторгнення, а також взяла участь у «IMEX Policy Forum», провела зустрічі з керівниками провідних міжнародних туристичних організацій «City Destinations Alliance» щодо можливості участі в новому проєкті для європейських міст «VivaCITY Challenge» та «ICCA» (International Congress and Convention Association) щодо продовження членства в асоціації на безоплатній основі.

У роботі стенду взяла участь президентка Асоціації в’їзних туристичних операторів України Марина Антонюк, яка надала інформацію відвідувачам про напрями солідарного та волонтерського туризму. Також на стенді представили інформаційні матеріали Асоціації готелів та курортів України.

За результатами виставки делегація Києва отримала запити на проведення ділових заходів у столиці після Перемоги.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]