Версія для людей із вадами зору

Київ системно повертає незаконно відчужені об’єкти в комунальну власність – Володимир Слончак

24 червня 2019 року, 12:57

Місто постійно працює над тим, аби комунальне майно громади Києва було збережено, а незаконно вибуте із комунальної власності – повернуто у власність столиці. За 6 місяців поточного року витребувано на користь територіальної громади Києва, на підставі рішень судів, які набрали законної сили – 3 об’єкти. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

«Департамент комунальної власності спільно із Прокуратурою столиці крок за кроком «відвойовує» комунальне майно, незаконно привласнене за попередньої влади. Повернення є довготривалим виснажливим процесом, є справи, які тривають з 2008 року і пройшли всі інстанції, такі щодо об’єкту на вулиці Михайла Бойчука, 17-А (63,3 квадратних метри). Урешті справа завершилась на користь міста – 6 червня попереднього орендаря, який прагнув шахрайським способом заволодіти комунальним майном, остаточно виселено», – повідомив Володимир Слончак.

Він додав, що окрім зазначеного об’єкту на підставі рішень судів витребувано в комунальну власність нежитлове приміщення  загальною площею 32,1 кв. м на вулиці Шовковична, 46/48, нежитлову будівлю загальною площею 24,2 кв. м на вулиці Анрі Барбюса, 5.

«Наразі в судах триває боротьба ще щодо 26 об’єктів, які незаконно вибули з власності територіальної громади міста. У більшості випадків вибуття відбулося з причини незаконної реєстрації речового права приватної власності на об’єкти комунального майна за підробленими документами», – уточнив заступник голови.

Нагадаємо, що в 2018 році столиця повернула в комунальну власність 15 міських об’єктів.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua