Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ системно працюватиме з темою адаптації до змін клімату – створено відповідний департамент КМДА

18 травня 2023 року, 15:20

Сьогодні Київрада підтримала рішення про зміну найменування Управління екології та природних ресурсів КМДА на Департамент захисту довкілля та адаптації до змін клімату. Він продовжить виконувати всі функції, які раніше виконувало Управління, при цьому системно працюватиме з темою зміни клімату.

«Останнім часом науковці все частіше говорять не просто про зміну клімату, а про кліматичну кризу, тим самим підкреслюють серйозність проблеми. Ще до початку повномасштабного вторгнення Київ почав працювати над створенням Програми по адаптації до змін клімату. Були проведені консультації та зроблені перші кроки для напрацювання цього важливого документу. На жаль, російське повномасштабне вторгнення поставило на паузу роботу в цьому напрямі. Зараз ми поновлюємо створення Програми, і з набуттям нового статусу системно працюватимемо з темою адаптації до змін клімату. Київ має бути готовий до всіх викликів, пов’язаних із глобальною кліматичною кризою», – зазначив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний.

Зокрема, основними завданнями новоствореного Департаменту є: реалізація державної політики у сферах охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів (земля, поверхневі та підземні води, атмосферне повітря, ліси, тваринний і рослинний світ), екологічної безпеки, заповідної справи, адаптації до зміни клімату і виконання вимог Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, Кіотського протоколу до неї та Паризької угоди.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]