Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київрада дала згоду на реконструкцію комунальних громадських вбиралень за кошти інвестора

13 травня 2021 року, 13:24

Депутати Київської міської ради підтримали проєкт рішення, який дає можливість підготовки та проведення конкурсів із залучення інвесторів для реконструкції двох комунальних громадських вбиралень у Святошинському районі столиці. Про це повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

За кошти інвестора реконструюють дві громадські вбиральні на просп. Перемоги – загальною площею 58,40 кв. м та на вул. Якуба Коласа –  загальною площею 83,90 кв. м. Будівлі 1987 та 1980 року побудови. Об’єкти не функціонують понад 10 років та зараз перебувають у непридатному для використання стані. Балансоутримувачами об’єктів та замовниками реалізації проєктів є КП «Київводфонд» та КП «Плесо».

Як зазначають у Департаменті, реалізація інвестиційних проєктів буде здійснюватися без зміни зовнішніх геометричних розмірів існуючих фундаментів. Реконструйовані громадські вбиральні залишаться в комунальній власності міста та будуть функціонувати за призначенням. Залучення інвестора сприятиме їх оновленню для надання якісних послуг та влаштування приміщень громадського призначення за позабюджетні кошти.

Питання зобов’язань майбутнього інвестора визначатимуться на етапі формування пропозицій до умов відповідних інвестиційних конкурсів, які в установленому порядку розглядатиме постійно діюча конкурсна комісія із залучення інвесторів.

Кошти, отримані в бюджет міста Києва у разі проведення інвестиційних конкурсів, будуть спрямовані на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Нагадаємо, розпорядженням КМДА № 1364 реконструкцію громадських вбиралень стаціонарного типу на вул. Якуба Коласа та проспекті Перемоги у Святошинському районі столиці внесено до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]