Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київрада виділила 280 млн грн на житло для учасників АТО та черговиків

27 жовтня 2016 року

Київрада виділила 280 млн грн на житло для учасників АТО та черговиків

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати скоригували бюджет та програму соціально-економічного розвитку міста на поточний рік.

За 9 місяців поточного року до бюджету міста надійшло 27,8 мільярдів гривень, а це складає 118% до плану. Відтак Київ отримав додаткових 4,3 мільярди гривень. Це дало право підкоригувати видатки міста.

Київрада спрямувала 280 млн грн на придбання житла учасникам АТО, членам родин Небесної сотні та потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС. Орієнтовно буде куплено 265 квартир загальною площею майже 18 тисяч метрів квадратних.

Також у рамках змін до Програми економічного і соціального розвитку, депутати направили 15 мільйонів гривень на закупівлю 10 спеціалізованих автомобілів для осіб з обмеженими можливостями.

Додаткові кошти виділили загалом і на об’єкти транспортної інфраструктури. Зокрема, на проектування метро на житловий масив «Виноградар» спрямували 18 мільйонів гривень, на будівництво дороги від Червонозаряного проспекту до аеропорту Жуляни – 68 мільйонів. Закуплять у столиці і додатковий транспорт: 48 автобусів, 40 тролейбусів та 8 трамвайних вагонів.

Суттєвих змін зазнав і бюджет столиці. В рамках коригування головного кошторису міста, додаткові кошти спрямували на соціальний захист киян, освіту, культуру та мистецтво.

“Зокрема, в рамах програми «Турбота», спрямували 13 мільйонів гривень на збільшення розміру одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників АТО та Небесної сотні. Ще 300 тисяч – на забезпечення екстреної евакуації осіб, які загинули під час проведення АТО, евакуації важкопоранених бійців-жителів Києва із зони проведення антитерористичної операції. Спрямували додаткові кошти і на закупівлю медикаментів», – розповів депутат Київради Андрій Странніков.

Профінансують у Києві і систему безпеки. Зокрема, на виконання програми профілактики та протидії злочинності «Безпечна столиця» на 2016-2018 роки, для реалізації першої черги проекту зі створення єдиної системи відеонагляду міста, готові виділити 30 мільйонів гривень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]