Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

РІШЕННЯ СКАСОВАНО. На Осокорках побудують ще один дитсадок

27 жовтня 2016 року

На Осокорках побудують ще один дитсадок

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати надали управлінню освіти Дарницької РДА земельну ділянку для будівництва дошкільного навчального закладу.

Дитячий садок розміщуватиметься у 10-му мікрорайоні житлового масиву Осокорки. Відповідна земельна ділянка має площу 1,03 га і надається в постійне користування управлінню освіти Дарницької РДА із земель комунальної власності міста.

“Столиця гостро відчуває потребу у дошкільних навчальних закладах. Кожне десяте звернення до депутатів стосується саме цієї проблеми. Тільки в одному Дарницькому районі у черзі до дитсадка записано близько тисячі дітей. І сьогоднішнє наше рішення якісно покращить цю ситуацію”, — зазначив депутат Київради Олександр Міщенко.

Відповідно до затвердженого детального плану території, на зазначеній земельній ділянці передбачено зведення дитячого садочку.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]