Версія для людей із вадами зору

Київрада викупить цех №5 колишнього заводу «Більшовик», щоб добудувати Шулявський міст

12 грудня 2019 року

Київрада викупить цех №5 колишнього заводу «Більшовик», щоб добудувати Шулявський міст 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення, яке передбачає викуп цеху №5, що перебуває у приватній власності акціонерного товариства «Перший Київський машинобудівний завод». Адреса нежитлової будівлі – проспект Перемоги, 49/2. Після викупу, корпус мають знести. Це необхідно для облаштування провоповоротного з’їзду (з проспекту Перемоги на вулицю Вадима Гетьмана) та лівоповоротного з’їзду (з вулиці Олександра Довженка на проспект Перемоги) в рамках реконструкції Шулявського шляхопроводу.

«Мова про викуп цеху №5 колишнього заводу «Більшовик» триває щонайменше з 2012 року. І зараз, коли будівництво Шулявського шляхопроводу виходить на фінішну пряму і починається спорудження лівоповоротних і правоповоротних з’їздів, це питання потрібно вирішувати остаточно. Буде проведена фахова оцінка майна – будівлі, обладнання, втраченої вигоди тощо. І тільки тоді буде встановлена викупна ціна об’єкта, яку власник майна може прийняти чи оскаржувати. Проте він же повинен розуміти, що ця суспільна потреба є вимогою часу і розвитку міста», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань транспорту Олексій Окопний.

Нагадаємо, наразі триває реконструкція розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана у Солом’янському районі. Наразі будівельники майже завершили облаштування насипу до шляхопроводу зі сторони вулиці Вадима Гетьмана, закінчують роботи і зі зведення підпірних стін та мереж зливової каналізації. З боку вулиці Олександра Довженка теж тривають роботи з облаштування підпірних стін та насипу. Йде підготовка до асфальтування полотна нового мосту, яке мають невдовзі розпочати.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua