Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київська влада залучає воїнів АТО до посилення безпеки та правопорядку у столиці – Дмитро Загуменний

02 лютого 2019 року, 15:38

Київська влада підтримує ГФ «Муніципальна варта», яке забезпечує громадський порядок та допомагає правоохоронцям боротися зі злочинністю. Про це розповів керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний під час стройового огляду учасників формування.

«Більшість членів «Муніципальної варти» – бійці АТО. Це патріоти, які, повернувшись до мирного життя, бажають робити Київ кращим та безпечнішим. Наразі чисельність організації становить близько 500 осіб, але їхня кількість постійно збільшується», – розповів Дмитро Загуменний.

За його словами безпека киян – пріоритет для міської влади.

«Столична влада та особисто мер Києва Віталій Кличко активно підтримує «Муніципальну варту», щоби зробити життя киян безпечнішим та комфортнішим. Наприкінці минулого року була затверджена міська цільова програма «Безпечна столиця», яка серед іншого передбачає фінансову підтримку громадського формування. У цьому році на фінансування «Муніципальної варти» передбачено 21 млн грн», – розповів керівник апарату КМДА.

За рахунок бюджетних коштів буде закуплена додаткова форма, спецзасоби тощо.

Стройовий огляд Муніципальної варти Києва

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]