Київські комунальні ЗМІ стали основним мовником столичної громади в перші місяці повномасштабної війни – Роман Лелюк
Усі комунальні ЗМІ столиці після повномасштабного вторгнення перейшли у формат роботи 24/7. Журналісти робили новини з епіцентру подій та вели трансляцію з передової, інформуючи весь світ про те, що відбувається в столиці нашої держави. Про це розповів директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк в інтерв’ю «Вечірньому Києву», підбиваючи підсумки роботи комунальних медіа в перші місяці війни.
«У нас журналісти самі просилися на передову. І таких було більше, ніж наша фізична можливість їх туди доставити. І цим також пишаюсь. Медійники реально ходили під кулями… Вони першими після того, як окупаційні війська були відкинуті нашими Збройними Силами, їхали в Бучу, Ірпінь, Гостомель, Бородянку, документуючи факти звірства росіян та розповідаючи перші враження», – зазначив Роман Лелюк.
Окрім того, ТК «Київ» – єдиний столичний телеканал і один із небагатьох загальноукраїнських, який лишився працювати в Києві, коли окупаційні війська стояли зовсім поруч. За три перших місяці війни його Youtube-канал нараховував понад 100 мільйонів переглядів.
«Якщо брати сайт «Вечірній Київ», то у стрічці до війни було 200-250 матеріалів на тиждень, під час війни кількість зросла до 400-500 статей. У найкритичніші дні ми виходили на результат охоплення аудиторії, враховуючи сайт «Вечірнього Києва» і нашу присутність у соціальних мережах, – мільйон переглядів у день. Цифри, думаю, говорять самі за себе», – зазначив директор Департаменту.
Він також наголосив: завдяки цілодобовому оперативному інформуванню киян про життя столиці та держави загалом, актуальній сервісній інформації та аналітиці, відданості своїй справі та новим форматам роботи, «комунальні медіа стали реально основним правдивим, надійним і оперативним мовником столичної громади».
Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]