Версія для людей із вадами зору

Київський міський центр крові закликає киян долучитися до акції «Врятуй життя напередодні Нового року» – Валентина Гінзбург

22 грудня 2018 року, 11:26

У період новорічних та різдвяних свят КНП «Київський міський центр крові» закликає усіх небайдужих долучитися до акції «Врятуй життя напередодні Нового року».

«На жаль, у святкові дні кількість донорів різко зменшується, а число дорожньо-транспортних пригод, захворювань, акушерських кровотеч та онкологічних пацієнтів зростає щодня. Переливання крові потребуватимуть і в новорічну ніч та в моменти різдвяних свят. Тому просимо кожного небайдужого прийти до Київського міського центру крові, та, витративши півгодини свого часу, подарувати комусь шанс на порятунок та одужання», – зазначила директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

Здати донорську кров у столиці можна із 8:00 до 14:00 (з понеділка до п’ятниці) за адресами:

  • вул. М. Пимоненка, 8;
  • вул. М. Берлінського, 12.

При собі необхідно мати паспорт. Напередодні здавання крові (за 48 годин) слід утриматися від вживання алкоголю та жирної їжі.

Перевірити відсутність протипоказань можна за посиланням http://kmck.kiev.ua/pam-yatka-donoru.

Кожного донора безкоштовно обстежують на гепатит В, гепатит С, сифіліс, ВІЛ-інфекцію та виплачують компенсацію за харчування у розмірі 73 гривень.

У новорічно-святковий період Київський міський центр крові працюватиме у суботу 22 грудня та 29 грудня та матиме вихідні 24-25 грудня, 31 грудня, 1, 7 січня. Прийом донорів із 8:00 до 14:00.

«Одна донація крові може стати порятунком одразу для трьох людей. На жаль, хвороби та негаразди не мають свят та вихідних. Здайте кров – подаруйте комусь життя!» – закликала Валентина Гінзбург.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua