Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київський парк «Наталка» визнали кращим об’єктом громадського простору на Національній премії України з ландшафтної архітектури та дизайну (+відео)

31 серпня 2020 року, 16:49

Столичний парк «Наталка» визнано кращим реалізованим об’єктом відкритих громадських просторів міст, населених пунктів. Як повідомили в КО «Київзеленбуд», парк став лауреатом І ступеня Національної премії України з ландшафтної архітектури та дизайну.

Ця премія має статус високої української професійної нагороди національного значення в галузі ландшафтної архітектури, садово-паркового мистецтва, ландшафтного будівництва, благоустрою та озеленення. Присуджується за кращі суспільні ландшафтні об’єкти, виконані на території України за останні 10 років (терміни проектування і реалізації).

«Оцінюють досвідчені архітектори, містобудівники, ландшафтні дизайнери з різних країн. Тож по праву можна сказати, що парк «Наталка» відповідає міжнародним стандартам. Впевнений, що наступного року ми зможемо представити на Премію не один об’єкт. Адже Київ змінюється, парки та сквери перетворюють на сучасні зелені зони для відпочинку. І вони є гідними оцінки кваліфікованого журі», – зазначив в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Він подякував громадській організації «Парк «Наталка», КП УЗН Оболонського району та особисто меру Києва Віталію Кличку за принципову позицію щодо повернення даної території до власності територіальної громади, ініціативу створення парку та особистий внесок у створення справді «золотого стандарту» паркового будівництва столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]