Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» готує найбільшу котельню Дніпровського району до зими

19 вересня 2023 року, 15:50

У Дніпровському районі триває підготовка одного з найбільших теплоджерел до опалювального сезону 2023/2024. Ця котельня забезпечує теплом та гарячою водою Райдужний масив і більшу частину Воскресенки. А це майже 250 споживачів, 127 багатоквартирних будинків. Про це повідомляє КП «Київтеплоенерго».

Велику увагу енергетики приділяють очищенню води. Звичайна вода не придатна до використання в парових та водогрійних котлах. Солі, які містяться в ній, сприяють утворенню накипу, що знижує продуктивність і термін експлуатації систем живлення та котлів. Щоб уникнути аварійних ситуацій та збільшити термін експлуатації обладнання і теплової мережі, триває заміна індикаторних пластин для контролю режиму роботи хімводоочищення.

Паралельно ремонтують трубопровід водогрійного котла. Під час перевірки тут виявили пошкоджену ділянку, яку одразу ж замінили. Також працівники теплоджерела перевірили щільність головних засувок теплових мереж. Там, де це необхідно, проводять відповідні ремонтні роботи.

Енергетики посилили фундамент під електродвигуном вентилятора та замінили металоконструкції для його кріплення, а електрослюсарі перекладають кабелі. Усі роботи працівники теплоджерела виконують власними силами, без залучення підрядних організацій.

Загалом наразі на теплоджерелах Києва завершується підготовка до роботи в зимовий період. Тут проводять діагностику, обслуговування та ремонт водогрійних котлів, ремонтують системи горіння, перевіряють стан газо- і теплопроводів, димових труб, насосного та іншого обладнання, що працює для генерації і транспортування тепла.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]