Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» готує теплоджерела до наступного опалювального сезону – на Святошино завершують капремонт котлів на одній із котелень (+фото)

25 травня 2023 року, 11:16

У КП «Київтеплоенерго» триває ремонтна кампанія та підготовка теплоджерел до наступного опалювального сезону. На одній із котелень у Святошинському районі вже завершується капітальний ремонт котла. Ця котельня постачає тепло та гарячу воду 29 споживачам: 17 житловим будинкам, 10 відомствам та двом навчальним закладам.

Під час капітального ремонту замінили одразу 5 екранів котла. Це нагрівальні елементи, за допомогою яких виробляється тепло. Вони нагрівають теплоносій, який тепломережами транспортується до споживачів та опалює житлові будинки й інші споруди. Усі нові сталеві екрани були виготовлені працівниками «Київтеплоенерго».

Спочатку теплоенергетики демонтували старі елементи, обрізали зношені труби та провели підготовчі роботи. На місце старих встановили нові екрани, виконали слюсарні та зварювальні роботи. Щоб з’єднати усі елементи одночасно, працювали три зварювальники. Фахівці виконали зварювальний шов загальною довжиною у один кілометр. На завершальному етапі провели роботи з обмурування котла.

Загалом в ході підготовки до наступного опалювального сезону на усіх теплоджерелах проводять діагностику, ремонт і налагодження водогрійних котлів та допоміжного обладнання. Перевіряється стан інженерних мереж, димових труб, насосного та іншого обладнання, що під час опалювального сезону працює для генерації та транспортування тепла.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]