Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» модернізує обладнання на теплоджерелі, що забезпечує підготовку води для подачі в тепломережу (+фото)

10 липня 2024 року, 16:56

У межах підготовки до опалювального сезону фахівці готують теплоджерела столиці. Наразі на одному з теплоджерел, що взимку забезпечує теплом понад 2,5 тисячі будинків, триває заміна обладнання для підготовки теплоносія. Про це повідомляє КП «Київтеплоенерго».

Так, на одному з найбільших теплоджерел повністю замінюють застарілу атмосферну деаераційну установку на сучасну. Тут встановлюють три комплекси вакуумних деаераторів з охолоджувачами випару, три комплекси ежекторів, підігрівачі хімочищеної води, бак накопичення та насосні станції підживлювальної води тощо.

Оновлені деаератори забезпечуватимуть видалення з теплоносія кисню та двоокису вуглецю, які призводять до окислення та корозії металу. Саме це устаткування запобігає руйнуванню трубопроводів, котлів, теплообмінників та іншого важливого обладнання.

Заміна атмосферних деаераторів старого зразка на сучасні вакуумні дозволить економити газ та теплову енергію. Модернізація цього обладнання в опалювальному сезоні 2024–2025 років підвищить надійність теплопостачання для понад 2,5 тисячі будівель столиці.

Загалом у межах підготовки до зими на станціях теплопостачання та котельнях «Київтеплоенерго» проводить діагностику, ремонт і налагодження водогрійних та парових котлів і їх допоміжного обладнання. Також перевіряють стан інженерних мереж, димових труб, насосного та іншого устаткування, що відповідає за генерацію та транспортування тепла до осель киян.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]