Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» першим серед комунальних підприємств столиці отримало міжнародний сертифікат із охорони здоров’я та безпеки праці

13 січня 2022 року, 14:49

Відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 45001:2018 «Система менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці» засвідчує розвиток стійкої культури та безпеки праці, а також вдосконалення робочих процесів КП «Київтеплоенерго». Про це повідомляє комунальне підприємство.

Впровадження міжнародних стандартів праці у КП «Київтеплоенерго» тривало майже два роки. У червні 2020 р. «Київтеплоенерго» затвердило план поетапного впровадження міжнародної системи менеджменту та політику у сфері охорони здоров’я й безпеки праці, у якій чітко сформульований принцип: персонал – найбільша цінність підприємства, життя і здоров’я працівників є ключовим пріоритетом.

Процес впровадження вимог стандарту ISO 45001:2018 контролювали представники міжнародного органу сертифікації. Вони провели діагностичний, передсертифікаційний та сертифікаційний аудити наявної системи охорони здоров’я й безпеки праці комунального підприємства. За його результатами «Київтеплоенерго» першим серед комунальних підприємств столиці отримало сертифікат відповідності системи охорони здоров’я та безпеки праці новому стандарту ISO 45001:2018 «Система менеджменту охорони здоров’я та забезпечення безпеки праці».  До завершення сертифікаційного циклу в 2024 році робота системи контролюватиметься за допомогою наглядових аудитів.

«Для нас сертифікація за міжнародними стандартами у сфері охорони праці – важлива подія, бо йдеться про безпеку та здоров’я людей. Водночас це важлива складова стратегії розвитку підприємства, найголовніше завдання якої полягає у модернізації енергосистеми столиці, підвищенні рівня її енергоефективності, якості послуг та сервісу. Шлях до відповідності міжнародним стандартам в сфері охорони праці тривав майже два роки. За цей час у всіх шести структурних підрозділах підприємства вдосконалювались існуючі та запроваджувались нові вимоги до організації робочого процесу, безпеки та продуктивності праці», – зазначила заступниця директора КП «Київтеплоенерго» Юлія Орел.

Нагадаємо, КП «Київтеплоенерго» є найбільшим теплопостачальним підприємством в Україні і третім за величиною в Європі. Підприємство обслуговує понад 2,7 тис. км тепломереж, дві потужні київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, майже 200 теплоджерел і 3 тис. теплопунктів, а також сміттєспалювальний завод «Енергія». Трудовий колектив – більш ніж 9,3 тис. працівників.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]