Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» розширило аварійну службу для більш ефективної підготовки та проходження опалювального сезону

21 вересня 2022 року, 17:10

У рамках підготовки до майбутнього опалювального сезону КП «Київтеплоенерго» збільшило до 38 кількість аварійно-відновлювальних бригад. Аварійники цілодобово працюють у всіх районах міста. Їхнє завдання – усунути пошкодження, виявлені під час гідравлічних випробувань теплових мереж та під час експлуатації. Розширення аварійної служби дозволяє прискорити терміни усунення пошкоджень під час опалювального сезону та мінімізувати перерви у наданні послуг. Про це інформує комунальне підприємство.

У міжопалювальний період виявлено та усунуто понад 2200 пошкоджень тепломереж. У середньому аварійні бригади КП «Київтеплоенерго» ліквідовують до 50 пошкоджень за добу.

Аварійна служба повністю укомплектована спецтехнікою. Щоденно на чергування виїжджає до 140 одиниць автотранспорту: автомобілі швидкого реагування, екскаватори, підйомні крани, вантажівки тощо. Сучасна аварійка оснащена усім необхідним для проведення ремонту та містить до 100 одиниць обладнання та інструментів.

«Розширення аварійної служби дає можливість ефективніше підготувати теплову інфраструктуру Києва до опалювального сезону 2022-2023. Також це дозволить мінімізувати перерви у наданні послуг взимку та швидше ліквідовувати аварії. Воєнний стан вніс корективи у роботу нашого підприємства. Тепер більше робіт ми виконуємо самостійно. Наші спеціалісти проводять не тільки ремонти, але й комплексну перекладку труб. Зараз у 4 районах міста в активній фазі роботи з реконструкції тепломереж, пошкоджених унаслідок ракетних обстрілів. На 6 ділянках роботи виконують спеціалісти аварійної служби нашого підприємства», – зазначив Василь Деревицький, директор СП «Київські теплові мережі КП «Київтеплоенерго».

Нагадаємо, за фінансової підтримки Уряду США, сприяння USAID Проєкт енергетичної безпеки КП «Київтеплоенерго» замінює 11 км тепломереж, пошкоджених внаслідок ракетних обстрілів. США передали труби та супутнє обладнання вартістю 1,3 млн дол., що дозволить відновити централізоване теплопостачання для понад 20 тис. мешканців Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]