Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» замінило 1-кілометрову ділянку зношеної тепломережі на житловому масиві Відрадний

21 травня 2024 року, 16:41

На вул. Любомира Гузара, що в Солом’янському районі, завершився ремонт розподільних теплових мереж. Теплоенергетики переклали майже кілометр зношених трубопроводів опалення та гарячого водопостачання. Про це повідомляє КП «Київтеплоенерго».

Труби на цій ділянці прокладені близько пів століття тому і вже вичерпали свій експлуатаційний ресурс. Лише за минулий опалювальний сезон тут сталось дев’ять пошкоджень, на час усунення яких призупиняли теплопостачання для прилеглих багатоповерхівок.

Щоб забезпечити стабільне теплопостачання, повністю замінили трубопроводи опалення та гарячого водопостачання: проклали нові сталеві труби, виконали їх гідроізоляцію та утеплення, щоб збільшити термін експлуатації труб.

Роботи є частиною поточного ремонту, коли заміні підлягають лише аварійні зношені елементи тепломережі – трубопровід, теплоізоляція, залізобетонні конструкції тощо. Ремонт здійснюється в межах господарської діяльності підприємства без залучення додаткових бюджетних коштів.

Загалом усі роботи проводять у межах підготовки теплового господарства столиці до опалювального сезону. Відтак зросте надійність теплопостачання для чотирьох багатоповерхівок на вул. Любомира Гузара, де проживає близько тисячі киян.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]