Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко про 10 років мерства: Ми робили і робимо Київ гарнішим і комфортнішим, європейською столицею

21 травня 2024 року, 16:10

Віталій Кличко опублікував відео, де згадує, як 10 років тому прийшов на посаду мера Києва. Також на своїх сторінках у соцмережах наводить приклади того, як за цей час змінювалася столиця.

«10 років… Багато це чи мало? Що ти планував, що встиг зробити, а що поки не вдалося?  Чи був я в найкритичніші моменти для країни націлений на якусь посаду? –Ні… Чи повністю потім розумів ті виклики, які отримав, і які доведеться долати на посаді мера столиці? – Не зовсім… Але треба було працювати. Змінювати місто, яке після влади януковичів і Революції Гідності ми отримали практично з нульовим бюджетом і величезним зовнішнім боргом. І ми робили Київ гарнішим і комфортнішим. Робили європейською столицею. Вдень і вночі. В мирний час. У ковід.  Захищали і забезпечували життєдіяльність столиці воєнного часу. Сьогодні деякі події виглядають так, ніби відбувалися не з тобою… Але це – наша сучасна історія, життя і трансформації нашого міста. Яке ми з вами любимо. Змінюємо разом. Історія серця країни, яка вистоїть і переможе!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]