Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київводоканал» розпочав роботи у рамках переходу на знезараження питної води діоксидом хлору

28 лютого 2019 року, 15:26

ПрАТ «АК «Київводоканал» розпочало роботу в рамках стратегії поступової відмови від знезараження питної води хлором, замінюючи його на діоксид хлору, який більш безпечний із точки зору експлуатації та має тривалішу знезаражувальну дію. Про це повідомили у підприємстві.

На Дніпровській водопровідній станції, яка забезпечує питною водою третину споживачів Києва, розпочалися роботи з будівництва цеху виробництва діоксиду хлору. Орієнтовний строк переходу на нову технологію – кінець літа 2019 року.

Деснянська водопровідна станція зараз знаходиться в процесі відпрацювання технічних та технологічних рішень щодо можливості застосування технології знезараження води діоксидом хлору.

Як зазначають у «Київводоканалі», у 2017-2018 роках на Дніпровській та Деснянській станціях пройшли лабораторні та промислові випробування нової технології.

Паралельно «Київводоканал» вживає необхідних заходів для належної роботи хлорного господарства, яке вимагає особливих заходів безпеки.

Для мінімізації ризиків аварійних ситуацій проведена реконструкція хлорного господарства Деснянської водопровідної станції, яке експлуатується більше 50 років.

За кошти міського бюджету, виділених в рамках Програми економічного і соціального розвитку міста Києва, було замінено обладнання, встановлене ще у 1968 році, на сучасне, яке може виконувати не тільки превентивну функцію, а й максимально локалізувати наслідки в разі виникнення позаштатної ситуації.

«Київводоканал» також проводить систематичні навчання аварійно-рятувальних служб та підрозділів підприємства на об’єктах підвищеної небезпеки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]