Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київзеленбуд» запрошує до обговорення передпроєктних концептуальних архітектурних рішень щодо капітального ремонту Голосіївського парку імені Максима Рильського

18 лютого 2020 року, 15:07

КО «Київзеленбуд» запрошує до обговорення передпроєктних концептуальних архітектурних рішень щодо капітального ремонту Голосіївського парку імені Максима Рильського, які триватимуть до 1 березня.

Голосіївський парк імені Максима Рильського є частиною національного природного парку «Голосіївський». І капітальний ремонт парку передбачає максимальне збереження унікального ландшафту, зелених насаджень, флори та фауни. У концепції передбачено оновлення території на загальній площі 125,7 га у кілька черг.

У першу чергу капремонту входить територія, що йде від станції метро «Голосіївська». Зокрема, буде організовано вхідну групу. Також передбачено благоустрій території навколо озера із фудкортом уздовж набережної, влаштування фонтану, створення на загальній площі 8353 кв. м. масштабного дитячого ігрового містечка зі спортивною зоною, розрахованого на різні вікові групи.

У наступні черги заплановано сучасний спортивний майданчик із громадськими вбиральнями та водограєм, який розташується на 5300 кв. м, оглядовий майданчик площею 80 кв. м. Для пішохідних прогулянок передбачено створити маршрут із дерев’яними містками. Для активного відпочинку планується збудувати скейт-парк. Ураховуючи велику площу парку, заплановано кілька паркувальних майданчиків для автомобілів та велосипедів, а також автопарковка з пунктами зарядки електрокарів. Концепцією запропоновано розглянути можливість реалізації туристично привабливих інвестпроєктів – станції канатної дороги та театру на дві зали.

Усі пропозиції будуть враховані при розробці безпосереднього проєкту капітального ремонту Голосіївського парку імені Максима Рильського. Надсилати їх можна до 1 березня 2020 року до офіційної сторінки КО «Київзеленбуд» у Facebook.

При розробці концепції ми врахували пропозиції експертної групи, Голосіївської РДА, місцевих депутатів, адміністрації національного природного парку «Голосіївський», оскільки парк імені Максима Рильського є частиною НПП.
Концепція була підготовлена ТОВ «БАДЕ» на замовлення КО «Київзеленбуд» (https://www.facebook.com/zelenbud/).

Зазначимо, що роботи з розчистки Горіхуватських ставків відбуватимуться окремо на замовлення КП УЗН Голосіївського району.

До 1 березня можна писати пропозиції, зауваження та коментарі щодо концепції під постом: https://www.facebook.com/zelenbud/videos/315012449456898/ або на електронну пошту: [email protected]

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]